preloadingpreloadingpreloading
Produkty > Oleje > Motorové oleje > Rimula R2 Extra
Praha
 Podbabská 13
Jihlava
 Žižkova 89
 tel.: 605 290 347

Rimula R2 Extra

Vícerozsahový olej pro velké dieselové motory. Rimula R2 Extra obsahuje osvědčenou kombinaci přísad, které se přizpůsobují různým požadavkům na ochranu motoru. Přísady obsahují aktivní disperzanty, které zabraňují vzniku úsad a udržují motor čistý. Přísady spolehlivě chrání motor proti úsadám, otěru a zlepšují viskozitní vlastnosti oleje. Tento olej je doporučován předními výrobci motoru a je vhodný pro použití ve většině velkých dieselových motorech, včetně přeplňovaných verzí.

Výhody při používání motorového oleje Rimula R2 Extra:
Rimula R2 Extra poskytuje uživatelům mnoho výhod spojených s používáním vícerozsahového oleje. Zahrnuje snížení spotřeby oleje až o 30%, delší životnost oleje a snížení spotřeby paliva.

Ochrana přeplňovaných motorů narozdíl od levných vícerozsahových olejů, může být olej Rimula R2 Extra používán v řadě přeplňovaných motorech.

Čistota pístu Rimula R2 Extra překračuje požadavky standardu na čistotu pístu požadovaných specifikací API CG-4, nová formulace zajištuje takovou úroveň čistoty, že tento olej splňuje požadavky specifikace Mercedes-Benz 228.1, která je garancí stálého výkonu v různých aplikacích.

Schválení od předních výrobců Rimula R2 Extra splňuje požadavky mnoha hlavních evropských a amerických výrobců, což poskytuje výhodu majitelům se smíšeným vozovým parkem.

Použití: Rimula R2 Extra je vhodnou volbou pro široké spektrum přeplňovaných i atmosférických motorů pracujících za bežných podmínek. Má schválení umožnující jeho použití ve starších nákladních vozidlech a autobusech Mercedes-Benz, MAN i Volvo, stejně jako v mimosilničních aplikacích např. zemědělských traktorech.


Stáhnout bezpečnostní list