preloadingpreloadingpreloading
Produkty > Autobaterie
Praha
 Podbabská 13
Jihlava
 Žižkova 89
 tel.: 605 290 347

Autobaterie

V naší nabídce naleznete základní druhy autobaterií:

Standardní autobaterie
Jsou vhodné zejména pro starší typy vozidel od osobních až po nákladní, autobusy a zemědělskou techniku.Dnes se často již výrábí jako hybridní se sníženou potřebou údržby a s minimálním odparem.Kontrolní perioda je prodloužená.

Bezúdržbové autobaterie
Jako legovací prvek olova mřížky se často užívá např.Ag, Ca, Sn, ap. Vyznačují se hlavně vyšším výkonem při startu, prodlouženou životností a dobře snáší vysoké nabíjecí proudy moderních vozidel.Jsou mnohdy zcela uzavřené, bez možností kontroly hladiny elektrolytu.Špatně snáší hluboké vybití.V takových případech dochází k poškození autobaetrie.Výrábí se jak pro osobní, tak i pro nákladní vozidla.

Trakční baterie
Jsou určeny k napájení stabilním stejnosměrných proudem různých zařízení.Používájí se pro lodě,obytné přívěsy, chaty, invalidní vozíky, golfové vozíky, zvedací zařízení ap.Jejich zesílené mřížky umožňují dlouhodobé vybíjení bez poškození. Jejich životnost je několik set vybíjecích a nabíjecích cyklů.Ale i u těchto baterií je nutno je co nejdřive, lépe však ihned po práci nabít do znaku plného nabítí.

Spolupracujeme s předními výrobci Banner a Varta.