preloadingpreloadingpreloading
O firmě
Praha
 Podbabská 13
Jihlava
 Žižkova 89
 tel.: 605 290 347

O firmě

EKO ROPSOL s.r.o. je etablovaným prodejcem olejů, maziv, PHM, auto chemie, ředidel, čistidel, nemrznoucích směsí a autobaterií. Zboží dodáváme nejenom do velkých podniků či velkoobchodů, ale i menším firmám, zemědělským družstvům, čerpacím stanicím, autoservisům i do maloobchodní sítě.

Díky úzké spolupráci s předními výrobci a distributory garantujeme našim klientům příznivé ceny jednotlivých komodit. S ohledem na široké skladové zásoby a vlastní autodopravu dokážeme flexibilně reagovat na všechny vaše požadavky a uspokojit poptávku v oblasti nabízeného sortimentu.

Naše společnost má implementován integrovaný systém řízení jakosti a managementu služeb dle mezinárodně uznávaných norem BPH 965a, BPH 965b. Společnost EKO ROPSOL je od roku 2014 rovněž držitelem certifikátu BussinesFair.

V rámci společnosti fungují přidružené divize, které se orientující na nákup a prodej nemovitostí, investiční zhodnocování kapitálu, reklamní a kulturní činnosti, rozhlasové vysílání. Pro bližší informace o uvedených činnostech nás neváhejte kontaktovat.

Naším cílem je být nejlepší v oboru, ve kterém působíme. U poskytovaných služeb se snažíme skloubit vysokou kvalitu a přístupnou cenu. Tato vize je naší hlavní filozofií a konkurenční výhodou.